На Вінниччині розпочалась вакцинація від COVID-19

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив голова облдержадміністрації Сергій Борзов. «14:38 – час першої вакцинації на Вінниччині»,- написав він. Першою в області, кому поставили щеплення від коронавірусної інфекції вакциною компанії AstraZeneca, стала сімейна лікарка Людмила Бойко. Вона – одна з мобільної жіночої бригади (всього в області їх сформовано 20).
Ось що розповіла сама Людмила Миколаївна: «Єдиним захистом від інфекційних хвороб завжди була вакцинація, тож якщо є наразі така можливість, то я вакцинуюся. Я одразу погодилась. Ми пройшли дводенний тренінг у м. Київ для мобільних бригад по вакцинації. Я працюю сімейним лікарем і  завідую амбулаторією у ЦНМСД-5 м. Вінниці. Прослухавши лекції іменитих професорів та уважно вивчивши інструкцію до вакцини, прийняла тверде рішення про щеплення. Вакцина британської  компанії AstraZeneca вироблена на потужностях в Індії, проте ми вже давно використовуємо в роботі вакцини індійського виробництва і, в принципі, задоволені».
А загалом сьогодні в кабінеті щеплення Вінницького регіонального гепатологічного центру сьогодні вакцинували 14 медичних працівників – це лікарі мобільних бригад, які робитимуть щеплення проти COVID-19 в області.
Під час сьогоднішнього брифінгу голова ОДА підтвердив, що вакцинація розпочнеться з мобільних бригад, які надалі проводитимуть щеплення всіх, хто входить до першої хвилі – медиків, що працюють на екстренці та у «ковідних» відділеннях. Загалом понад 1700 осіб. У другу чергу – решта медичних працівників. Наразі на вакцинацію записано майже 7 тисяч медиків.
Нагадаємо, що на ранок 24 лютого на Вінниччині було зафіксовано черговий антирекорд за кількістю хворих на COVID-19: таких виявилося 600. З них  43 дитини і 40 медиків. Зареєстровано 10 летальних випадків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені