На техніку чекали півтора року

Шпиківська громада в рамках проєкту Світового Банку та Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» отримала комп’ютерну техніку для надання якісних соціальних послуг та ефективного виконання функцій у сфері соціального захисту населення.

– Окремої юридичної особи із соцзахисту в Шпиківській громаді не було аж до початку цього року, – повідомила Вікторія Чекурда, начальник управління соціального захисту населення Шпиківської селищної ради. – Ми починали обслуговувати населення, працюючи на одному старому комп’ютері. Тоді ж, півтора року тому, ми подали заявку на проєкт в надії отримати нову техніку для роботи в інтегрованій системі «Соціальна громада». У рамках даної системи людина, яка приходить до нас, отримує повний спектр послуг і кваліфікованого обслуговування. Завдання нашого працівника полягає в тому, щоб занести до електронної бази всі дані, прийняти документи і в той самий день передати всю інформація до певного управління в районній адміністрації. Ця система значно пришвидшує надання послуг мешканцям нашої територіальної громади.

– Менше ніж за рік ми обробили понад 250 заявок. Крім того, з 2021 – нам додали додаткові штатні одиниці, а завдяки проєкту Світового Банку та Міністерства соціальної політики України вдалося отримати два сканери-принтери, ноутбук, комп’ютер, роутер, ліцензійні програми для ПЗ і монітор. За допомогу та координаторство нашої громади ми висловлюємо щиру вдячність Наталії Квят, а також департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, – наголосила Вікторія Михайлівна.

Коли формувалася заявка на техніку, то до Шпикова був приєднаний лише один старостинський округ – Торків. Відповідно на два населених пункти, за старим запитом, виділили лише по одній одиниці техніки, але й цьому працівники управління соціального захисту безмежно раді. Нове обладнання значно пришвидшує роботу підрозділу, відвідувачі залишаються задоволеними, адже відпадає потреба їздити до району в особистих «паперових» справах.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені