На успішність громади вказують її дороги

Ремонт та реконструкція доріг у будь-якій громаді – це завжди довготривалий та складний процес. Однак паралельно з дорогами обласного значення слід звертати увагу й на якість місцевого дорожнього покриття. Саме такої думки притримується керівництво  Уланівської сільської територіальної громади. 

– Дороги є одним із пріоритетних напрямків діяльності в розвитку нашої громади. Нині з найкритичніших вважаються відрізки доріг: Уланів – Осична та Уланів – Рогинці. Аби виправити ситуацію, я звернувся до управління дорожнього господарства Вінницької області, щоб Уланів включили в план діяльності поточного ремонту зазначених відрізків на наступний рік, – розповів голова ТГ Олександр Гоцуляк. – Надважливою для громади є дорога Бердичів – Літин, яка входить до переліку доріг обласного значення. На неї також маємо плани, щоб привести у відповідність до європейських норм та стандартів якості. Аби пришвидшити цей процес, пишу відповідні заяви до обласної служби автомобільних доріг.

Завдяки підтримці місцевих аграріїв у громаді з’явилася можливість підсипати дороги в селі Великий Острожок. Окрім того, за сприятливої погоди інвестор проведе ремонтні роботи з відновлення дамби в центрі села.

Процес висипання доріг в Уланівській громаді триває постійно. На черзі оновлення важливе для жителів сполучення між селами: Морозівка – Липятин – Чеснівка. У поточному році на цій ділянці планують розподілити 300 т щебеневої суміші. Нещодавно провели підсипку доріг у селах Рибчинці і Хутори-Кривошиїнецькі. А завдяки співпраці з місцевими аграріями, на умовах співфінансування, провели підсипку дороги у с. Лозна.

Вікторія МЕЛЬНИК

Світлини з Фейсбук-сторінки Олександра Гоцуляка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені