Неймовірний результат наших паралімпійців

Паралімпіада в Пекіні відбувалася з 4 по 13 березня. На цих іграх збірна українських спортсменів з інвалідністю встановила дивовижний рекорд, посівши друге місце за кількістю здобутих медалей та поступившись лише господарям-китайцям. Українські паралімпійці вибороли 11 золотих, 10 срібних та 8 бронзових медалей.

Вагомий внесок у це досягнення зробили спортсмени з Вінниччини. Так, біатлоністи Ірина Буй та Григорій Вовчинський здобули, відповідно, І та ІІ місця серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

В індивідуальній гонці на 12,5 км (біатлон) серед спортсменів з порушенням зору «золото» виборов Олександр Казік (тренер і гайд Сергій Кучерявий). Бронзову медаль здобув Григорій Вовчинський серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Також Вовчинський разом із командою завоював золоту медаль у відкритій естафеті з лижних перегонів 4 х 2,5 км. Цей наш земляк став найтитулованішим спортсменом на іграх, здобувши загалом 5 медалей: дві золотих, одну срібну та дві бронзових.

«Вінничани на Паралімпійських іграх-2022 завоювали 9 медалей: 4 золотих, 2 срібних, 3 бронзових! Вінниччина пишається! Дякую за спортивні перемоги України!», – зазначив очільник області Сергій Борзов.

Спортсмени паралімпійської збірної України заявили, що свій історичний здобуток вони присвячують героїчним Збройним Силам України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені