Непотрібне віддайте нужденним

Щорічно заможні жителі нашої планети викидають на сміттєзвалище гігантські обсяги одягу та взуття. І дуже часто ці речі знаходяться в гарному стані й могли б стати незайвими для бідніших верств населення. На жаль, на період карантину соціальні контейнери для вживаного одягу, які були розставлені по Вінниці, тимчасово забрали. Втім, якщо після ревізії речей у своїх шафах, ви знайдете багато з того, що більше вас не тішить, то пропонуємо скористатися альтернативними варіантами їх реалізації проти відвезення непотрібного одягу до гаража чи на дачу.

Отже, одяг для дорослих і дітей можна передати до ГО «Спільна справа». Організація знаходиться за адресою: м. Вінниця, Замостянська, 7. Ваші речі вони передадуть людям із соціально вразливих верств населення.  Дорослий одяг можна також передати до ГО «Полум’я надії». Дана організація спрямовує свої сили на допомогу безхатченкам. З ними про передачу речей можна домовитися за номером телефону: 063 375 0730. Дитячий та жіночий одяг можна віддати до кризового центру для матерів та їхніх дітей «Дім Мама». Контактний телефон установи: 0930066822.

Різнопланові речі, включаючи одяг та взуття, можна також передавати представникам ініціативи «Допоможемо вижити». Їх ви знайдете за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 74. Контактний телефон: 0960063605.

Якщо одяг у поганому стані і нікому особливо не буде в нагоді – можна записатись до станції глибокого сортування сміття «Shuttle». Вони передадуть його на виготовлення килимків «Верета» у селищі Стіна, на Ямпільщині.

Активісти екоруху повідомляють, що обов’язково дадуть знати про повернення соціальних контейнерів на їх звичні місця. А поки що нагадують, що одяг із соціальних баків передавався на квартальні комітети, а далі розподілявся між потребуючими такої допомоги родинами, надсилався до шкіл-інтернатів та будинків-інтернатів геріатричного типу.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені