Не встиг і сім’ю створити…

Війна забирає найкращих. Тих, хто усім серцем любив та вірив у свою країну, її світле, мирне майбутнє. Всю глибину болю цих слів ми розуміємо, коли сумні звістки надходять до нашої громади…

З великим сумом та непоправним жалем Барська міська рада повідомляє про смерть ще одного українського Героя – Палвашова Ігоря  Олеговича, 1998 р.н., уродженця села Лугове.

Він прожив зовсім коротке, але свідоме життя справжнього чоловіка та патріота… Недолюбив, не здійснив всіх мрій, але й не став осторонь подій, які відбуваються в нашій країні. У свої 24 роки не встиг навіть і сім’ю створити… За нас він віддав найдорожче – своє молоде життя.

В Ігоря залишились батьки, три брати, сестра, племінники…

Дай, Боже, якнайшвидшої перемоги, бо гинуть найкращі сини та доньки України! Страшна ціна сьогоднішньої російсько-української війни – людські життя українців. Життя тих, хто нас захищає: наших дітей і батьків, зовсім юних і старших, необстріляних і досвідчених. Таких різних, але дорогих нам людей.

Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме там, де праведні спочивають!

Віримо, що пролита кров наших мужніх Героїв не пройде безслідно, ці факти відваги стануть нашою історією, що твориться на шляху до Перемоги.

Щирі співчуття родині загиблого та сили витримати непоправну втрату. Низький уклін та вічна шана нашому Герою!

Тетяна Демінська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені