Не град, а крижини…

Останнім часом рідко який день в Іллінцях обходиться без дощу. Хоча б невеличкий, але має покропити. Зате якось над частиною міста несподівано пронеслось небувале тарахкання, люди спершу й не могли второпати, що це таке, аж поки не побачили спершу град, а потім навіть шматки криги, що встелили землю.

Розповідає житель міста Сергій Брижак:

– Я саме перебував на роботі. Це неподалік міської лікарні. Град, а за ним і крижини падали під кутом, бо пориви вітру були дуже сильними. Листя настільки оббило, що воно встелило землю. Але дуже швидко з розталими крижинами попливло. Що стосується наземних частин грядок, то їх здебільшого винищило. Боявся, що вікна в машинах поб’є, але обійшлося… Проживаю також на Джупинівці, але аж біля Павлівки. Там град атакував значно менше.

Слабше він напав і в центрі міста, де його вдалося сфотографувати. А ось на Голиках, у районі дач, кажуть, узагалі граду не було. Цей факт може послужити своєрідним захистом репутації синоптиків: навіть у межах такого невеликого міста як Іллінці іноді погода для всіх його частин не може бути однаковою.

Микола КАВУН

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені