Не забудемо їхній подвиг

Знову надходять на Вінниччину жахливі звістки про втрати серед наших героїчних захисників.

13 червня на Миколаївщині загинув командир піхотної роти Віталій Зленко з Томашпільського району. Він був засновником і директором національного парку «Кармелюкове Поділля», згодом головою фермерського господарства «Кирнасівське».

Від ворожих обстрілів на Донеччині загинули четверо військовослужбовців Калинівського полку Національної гвардії, троє з яких – наші земляки. Зі старшим лейтенантом Михайлом Богачуком попрощались у рідному селі Іванів. Солдат Дмитро Лещенко був родом із Калинівки, жив у селі Мончинці Калинівської громади. Зі старшим солдатом Іваном Федоренком прощались у Корделівці тієї ж громади, а з їхнім побратимом – нацгвардійцем Вадимом Варавою – в Золочеві на Львівщині.

У Козятинській громаді 18 червня провели в останню дорогу воїнів Олега Ясінського та Василя Пирогова.

Також на Козятинщині в селі Пиковець поховали полеглого головного сержанта Петра Радзихівського.

На Донеччині загинув Ігор Бойко з Рожнятівки Томашпільської громади, гравець команди з американського футболу «Вінницькі вовки».

В Іллінецькій громаді попрощались із захисником Миколою Пташнюком із села Бабин.

У Немирівській громаді віддали останню шану солдатові Олександру Верекеті з села Бондурівка та молодшому сержантові Сергію Калічу з Ковалівки.

Трагічна звістка надійшла у Брацлавську громаду: від важких поранень у госпіталі на Луганщині помер воїн Микола Войчишен із села Гриненки.

Вічна слава полеглим Героям, які йдуть на подвиг і жертвують собою заради нас.Фото Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені