Не лише матеріальні збитки…

Злочини всі негативні, нате вони й злочини. Але трапляються серед них ті, що викликають нині особливе обурення, ненависть, огиду і багато чого подібного. Маємо на увазі, що в часи, коли навіть дітки-дошкільнятка грою в шахи, виконанням пісень, виготовленням і продажем художніх речей заробляють кошти для зміцнення наших ЗСУ, знаходяться особи, які в цей час наших захисників обкрадають, підриваючи міць ЗСУ…

Три мешканці Жмеринського району 24-ох, 26-и і 30-и років неподалік військової частини у Вінницькому районі поцупили близько двох кілометрів кабелю. Його здали на один із пунктів приймання брухту в Жмеринці, нанісши збитків на 120 тисяч гривень. Їх затримано. У них виявили металошукачі, лопати, щіпці, інші знаряддя злочинного промислу. Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка).

А чи лише в крадіжці проблема? Чи не можуть якісь колаборанти свідомо шкодити нашим військовим, прикриваючись таким собі примітивним статусом «металістів»? З ними за умов війни потрібно розбиратися дуже ретельно і жорстко, щоб нікому більше не заманулося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені