Нова перемога Саші Близнюк

Героїня недавньої публікації у «Вінниччині» «Твій талант – не тільки вокал, а й серце золоте…» Олександра Близнюк з Мурованих Куриловець здобула чергову творчу перемогу. Вона стала однією з 15 стипендіатів щорічного конкурсу гурту “ТІК” і отримала сім тисяч гривень грошової винагороди на придбання музичної колонки.

Цьогоріч конкурс був реалізований у межах проєкту «Екстрена підтримка фондів громад» у рамках Угоди між Фондом Ч.С. МОТТА та ГО «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину Isar Ednannia».

Спершу музиканти мали визначити 7 переможців, які отримають до семи тисяч гривень кожен на реалізацію своєї музичної мрії. Для цього потрібно було записати відеоролик тривалістю до однієї хвилини, де розповісти про свою мрію і чому саме вона варта цієї фінансової підтримки.

Але так сталося, що судді збільшили кількість переможців до 15.

У конкурсі могли взяти участь талановиті діти і молодь віком від 5 до 16 років, які проживають у Вінниці та Вінницькій області.

– Це був звичайний весняний день, – розповідає Олександра. – Я гортала стрічку новин у Facebook. Черговий раз оновлюючи стрічку, звернула увагу на оголошення про стипендійний конкурс від фонду «ТІК». Зразу вразила простота задуму організаторів конкурсу – здійснення дитячих мрій. Найбільший розмір стипендії – сім тисяч гривень. А я завжди мріяла мати власну музичну колонку! Побачивши оголошення про конкурс, у мене загорілися очі. Вирішила спробувати!  Для участі записала короткий відеоролик на тему «я і музика», надала рекомендаційні листи від навчального закладу,  заповнила аплікаційну форму. Всі умови конкурсу виконала і з нетерпінням почала чекати результатів конкурсу.  І ось день «Х» настав! Моє прізвище серед переможців конкурсу! Можна з полегшенням видихнути…

Щиро дякую моїй сімʼї та команді за підтримку, а також Ларисі Вудвуд,  Катерині Євчук, Ірині Мількевич, Ларисі Ціхоцькій, Галині Бабак,  Оксані Новик, Галині Мніх за написання рекомендаційних листів, які допомогли нам здобути нову творчу перемогу.

Емоції не передати словами! Тепер у  мене є власна музична колонка, з якою благодійні заходи на підтримку ЗСУ стануть набагато ефективнішими!

Після оголошення імен переможців конкурсу його організатори  написали в соцмережі: «Стипендіальна програма – це чудова можливість для діток відчути, що вони на правильному шляху, що їхнє хобі має визнання! І ми щоразу пропонуємо іншим бізнес-партнерам долучатися до створення стипендіальних програм, бо мрії повинні здійснюватися. Конкурсній комісії було ой як нелегко визначити переможців конкурсу, бо усі ідеї – прекрасні. Відтак переможців стало більше, ніж планувалося. Адже підтримати реалізацію дитячих мрій зголосилися наші добрі друзі, колеги, партнери та просто небайдужі вінничан(к)и, які внесли благодійні внески у фонд конкурсу».

Бажаємо учениці Мурованокуриловецького ліцею №1 нових досягнень на співочій ниві! Щоб твій талант, Сашо, приносив насамперед задоволення тобі й служив добру службу вдячним поціновувачам твоїх благодійних концертів на підтримку ЗСУ! Все буде Україна!

Віктор ЗЕЛЕНЮК

Муровані Курилівці 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені