Новий голова Уланівської громади приступив до роботи

Як ми повідомляли, Уланівська сільська територіальна виборча комісія визнала місцеві вибори в громаді такими, що не відбулися, і призначила повторні вибори Уланівського сільського голови та депутатів Уланівської сільради на 24 січня 2021 року.

Нещодавно ЦВК оприлюднила протокол Уланівської сільської ТВК про результати голосування з виборів сільського голови. Згідно з цим документом, перемогу здобув Олександр Крученюк, висуванець ВО «Батьківщина». За нього проголосували 2918 виборців (39,15%). На другому місці Олександр Гоцуляк від партії «Українська стратегія Гройсмана» (2626 голосів), на 3-му – попередній сільський голова Сергій Голубенко, висуванець Європейської партії України (1497 голосів), Олега Загребельного від партії «За майбутнє» підтримали 219 виборців, Ніну Дмитрук (самовисування) – 55.

Олександр Васильович Крученюк народився 30 травня 1978 р., має спеціальності агронома та менеджера-економіста. Працював у агропідприємствах, був заступником голови облдержадміністрації. Фізична особа-підприємець, проживає в місті Хмільник.

На першій сесії новообраної Уланівської сільської ради, що відбулась 9 лютого, голова сільської ТВК Світлана Алєксандрова ознайомила присутніх з результатами виборів, вручила депутатам посвідчення та представила Олександра Крученюка як нового голову Уланівської громади. Олександр Крученюк склав присягу, отримав посвідчення та приступив до виконання своїх обов’язків.

Юрій СЕГЕДА

Фото газети «Життєві обрії»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені