Новий спосіб пізнати Вінницю

В обласному центрі з’явився власний туристичний автобус Bus Pass. Це двоповерховий «кабріолет», який кататиме вінничан та гостей міста від Центрального автовокзалу до садиби Пирогова. Довжина маршруту складатиме 22 км, яку в неспішному режимі долатимуть за 1,5 год. Пасажирів супроводжуватиме професійний гід. Перша оглядова екскурсія Вінницею запланована на 5 травня вже цього року.

 Автобус Volvo з відкритим дахом може стати ще одним видом екскурсійного транспорту в місті, адже, окрім нього, замовити поїздки можна також на ретро-трамваях і старовинному тролейбусі.

Повідомляється, що ідея екскурсійного автобуса належить приватній особі, яка хоче розвивати туризм у Вінниці. Представники підприємця-надавача турпослуги пояснили, що нині автобус працює у тестовому режимі. Запрошені сертифіковані гіди «відпрацьовують» екскурсійні маршрути, про це дізнаємося з сайту туристичної послуги Вuspass city tour.

Наразі затверджені три маршрути: перша – оглядова півторагодинна екскурсія визначними місцями, друга – «Урок історії» для школярів, студентів і шанувальників історичного минулого та романтична мандрівка вечірньою Вінницею.

В екскурсійні рейси автобус-кабріолет вирушатиме 5 разів на день. Квитки на екскурсію можна придбати безпосередньо на місці відправлення. Такі екскурсії доступні й людям з інвалідністю, позаяк автобус має низьку підлогу і обладнаний для поїздки в інвалідних візках.

Вартість квитка на мандрівку двоповерховим туристичним автобусом коливається від 240 грн для дорослих до 150 грн для дітей віком 6-14 років. Передбачені й пільгові квитки для студентів, пенсіонерів, інвалідів ІІ-ІІІ груп та учасників ООС. Безкоштовно побувати на екскурсії у будні зможуть діти до 6 років, люди старші за 75 років, а також інваліди І групи.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені