Новини в кожну хату

Сільська бібліотека  села Трибусівка уже допомогла не одному місцевому мешканцеві подружитися з книгою. Тут черпають знання механізатори місцевого ПСП «Промінь», спеціалісти сільськогосподарського виробництва, учні Трибусівської школи, пенсіонери.  А сівачем цього доброго і мудрого стала для всіх завідуюча бібліотекою Таміла Семенівна Чабан. Більше сорока років вона плекає любов до книги в серцях своїх односельчан.

А ще ця невтомна жінка пише цікаву книгу «Самовидав».

У бібліотеці вона вже кілька років збирає історію рідного села Трибусівки. І хоч ця незвичайна книга вийде тільки в одному примірнику, але це історія для поколінь.

Кожна її сторінка – розповідь про односельців, які захищали Батьківщину в роки війни, а нині й на Сході України. Про тих, хто трудився   на полях і фермах.

Є в книзі і розповіді про кращих учнів школи, вчителів, де вміщені їхні поетичні та прозові твори.

Чимало місця в цьому колективному «Самовидаві» відведено і місцевому ПСП «Промінь», яким керує заслужений працівник сільського господарства України Ігор Тимчак.

Окрім захоплення літературними справами, завідуюча бібліотекою  пані Таміла ще активна учасниця художньої самодіяльності народного вокально-інструментального ансамблю «Червона калина» сільського будинку культури.

Хочу сказати, що директор ПСП  «Промінь» весь час закуповує книги для бібліотеки. Тільки цьогоріч їх було придбано на значну суму.

А ще Ігор Тимчак є палким прихильником та передплатником нашої газети «Вінниччина».

 Тож відтепер у селі Трибусівка отримують газету

 не тільки бібліотека, будинок культури, а й керівник господарства ПСП «Промінь».

Дякуємо вам, шановні наші надійні партнери, за співпрацю!

 Володимир БРЕНДУЛЯК                          

Студенянська громада,

Тульчинський район

На світлині: Завідуюча бібліотекою Таміла Чабан (ліворуч)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені