Нові вироби липовецьких швачок

Повертаючись до надрукованого

18 січня ц. р. «Вінниччина» надрукувала матеріал з Липівця «Олена Семчук: «Нас атакували… лжегенераторами?». Розповідалось про те, що тутешнім швачкам, які виготовляють одяг та спорядження для наших захисників, інтернетівські шахраї підсунули таких генераторів, що жіночкам довелося добряче поморочитися, аби їх відремонтувати. Та ще й за цим промовистим фактом приховався основний зміст щойно згаданої публікації. Тому повертаємось до надрукованого, повторивши найважливіші моменти:

«…Вирішили виробляти і реалізовувати наші вироби за собівартістю. До того ж із збільшенням кількості замовлень ціна їх падає. Виготовляємо й за індивідуальними замовленнями великі і дуже великі розміри одягу, але тут уже ціна, зрозуміло, зростає…

Асортимент продукції постійно розширюємо. З наближенням зими завчасно взялись за пошиття бушлатів у комплекті з теплими штаньми. Ще до того освоїли випуск штанів тактичних з наколінниками, плитоносок з кишенями, флісових кофт, сумок для документів і аптечок, рюкзаків різної місткості аж до 80-літрових, подвійних кишень для пасово-плечового пояса, в одному відділі якого вміщається два магазини до автомата, і навіть займалися кікіморами для снайперів. Додам і плащ-накидки довжиною 120 сантиметрів, шеврони, пов’язки, чохли для баклажок тощо… Все це необхідне нашим захисникам, і все це у нас розбирають. Наприклад, що стосувалося кікімор, то снайпери з різних напрямків саме наші вироби називали найкращими і найзручнішими, бо і маскують добре, і не роблять з бійців ваньок-встаньок, а залишають їх доволі маневреними.

А тепер найцікавіше. В недавній розмові Олена Семчук розповіла, що очолюваний нею колектив належно переніс «генераторні» проблеми і продовжує освоювати нові види продукції для наших оборонців. Зокрема, шиють спальні мішки та комбінезони для танкістів.

– Особливо довелося поморочитися з останніми, – говорить Олена Іванівна, – ми знаємо, що в танку місця небагато, що там вистачає всіляких виступів, за які можна зачепитися кишенями і т. п. Тому постаралися зробити їх максимально зручними і безпечними. Знаємо, що ця тема дуже актуальна, бо зарубіжні партнери саме підтримали нас танками, які мають відіграти важливу роль для різкого перелому у війні. Це додало настрою моїм колегам.

І ще одна цікава новина. Потроху швачки вже пробують шити й мирний одяг, а це є передвісником нашої Перемоги.

Микола КАВУН,

власкор «Вінниччини»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені