Нові і «старі» кадри…

У Мурованокуриловецькій територіальній громаді нарешті розставили кадрові крапки над «і». Після тривалих консультацій і «партійно-політичних» перемовин на місцевому рівні депутати селищної ради визначилися з конкретними прізвищами на вакантні посади керівників старостинських округів.

У дев’ятнадцяти громадах третина старост – нові люди, а решта – колишні голови сільських рад. Змінилися очільники громад у Конищеві, Курашівцях, Морозівці, Обухові, Роздолівці, Вербовці, Галайківцях і Долинянах. До «керівного штурвалу» прийшли, відповідно, Валерій Козачишен, Ігор Корман, Мар’яна Мацюк, Василь Гук, Віталій Латюк, Валентина Мількевич, Наталія Біжко і Володимир Городинський.

Серед новопризначених керівників двоє уже працювали головами сільрад. Віталій Латюк повернувся у свій колишній робочий кабінет після десяти років перерви, а Володимир Городинський – через п’ять років. Є у новій «обоймі» і «старі кадри» районного рівня. У Конищеві старостою призначили колишнього заступника голови Мурованокуриловецької райдержадміністрації Валерія Козачишена, а в Обухові – Василя Гука, колишнього голову Мурованокуриловецької районної ради. Він, до речі, найстарший за віком серед колег, нещодавно йому виповнилося 69 років, а староста Котюжанівського старостинського округу Микола Арнаут беззмінно служить громаді  сіл Котюжани, Вільшанка і Блакитне уже більше трьох десятків років.

Щодо територіального поділу, то від Мурованокуриловецької ТГ від’єдналися до Вендичанської ТГ Немерчанська, Лучинецька, Лучинчиківська і Плосківська сільради. Останню з них ліквідували, як і Петриманську в Мурованих Курилівцях. Одночасно Рівненський старостинський округ збільшився на село Дружба, а Дерешівський – на села Петримани, Житники, Свидову і Золотогірку.

Цікава і така статистика: з 19 старост десять – жінки. З них семеро були головами сільських рад, а троє – нові. У Морозівці, скажімо, керівником громади призначили директора місцевого навчального закладу Мар’яну Мацюк, якій дозволили поєднувати трудову діяльність на посаді старости з викладанням англійської мови.

Віктор Зеленюк,

власкор «Вінниччини» Муровані Курилівці

На знімку: Галина Цибульська та Сергій Ладан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені