Область готується до посівної

На рівні держави ухвалено рішення щодо розблокування видачі дизельного пального для посівної, а рух транспорту з пальним та сільгоспхімією буде здійснюватися за окремою процедурою. Про це під час брифінгу 8 березня повідомив начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

За його словами, ситуація у Вінниці та в області наразі спокійна, бойові дії не ведуться. І оскільки Вінниччина завжди була серед лідерів аграрної галузі, то й сьогодні перед нами стоїть завдання, попри війну, забезпечувати продовольчі потреби країни.

– Закликаю всіх аграріїв готуватися до посівної. Сьогодні на центральному рівні було прийнято рішення щодо розблокування видачі дизельного пального для посівної, і рух транспорту з дизельним паливом та хімією для сільського господарства буде здійснюватися за окремою процедурою. Всім аграріям про це буде доведено. Також буде доведено всім блокпостам щодо безперешкодного проїзду по території Вінницької області та загалом по Україні, – зазначив Сергій Борзов.

Також нещодавно було повідомлено, що аграрні підприємства та виробники продовольства мають подавати до Мінагрополітики списки критично важливих працівників, яким буде надана відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені