Обіцяв донечці повернутися живим

У грудні, стоячи біля військкомату, він обіцяв донечці Анні повернутися додому з Перемогою, а вже в березні через обстріли російських окупантів серце 39-річного жмеринчанина Віталія Орлова перестало битися під Бахмутом.

«Він був справжнім патріотом своєї держави, а ще чуйним і таким щирим, що поділився би останнім, що мав. І безмежно любив свою родину та донечку Анну. Ми з нею удвох проводили Віталія воювати, а він нам обіцяв повернутися з Перемогою», – згадує мама загиблого Героя Ніна Василівна.

Віталій Орлов – випускник ліцею №4, навчався у Вінницькому транспортному коледжі, а потім проходив строкову службу у Львові. Після закінчення строкової служби – навчання у Жмеринському ВПУ, а згодом працював на залізниці оглядачем вагонів.

Віталій поєднав у собі любов до комп’ютерних технологій та літератури. Останні роки працював на металобазі «Київська Русь» у Вінниці. «Колеги його дуже любили і цінували. Віталій був у нас такий, що завжди прийде на допомогу», – розповів брат загиблого Героя Олександр Орлов.

17 грудня жмеринчанин Віталій Орлов був мобілізований до 67-ої окремої механізованої бригади та разом із побратимами захищав рідну землю від російських окупантів. Він вірив у Перемогу до останнього подиху. Як поділилася мати загиблого Героя Ніна Василівна, в останній розмові, за день до загибелі, Віталій Орлов обіцяв: «Мамо, тут справжній котел, але я обов’язково повернуся додому».

Обіцянку стримати не зміг, його відважне серце перестало битися 10 березня у бою під Бахмутом.

Жмеринська міська рада в особі секретаря міської ради Вадима Кожуховського висловлює щирі слова співчуття матері Ніні Василівні, брату Олександру, донечці Анні та всій родині загиблого Героя Віталія Орлова.

Без коханого сина залишилася мати, без люблячого батька залишилася донечка, хороброго захисника втратила Жмеринська громада.

      Герої не вмирають.

      Вони назавжди залишаються в наших серцях.

      Слава Україні! Героям Слава!

Яна СЛАДКОВСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені