Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Округ у Смартфоні - "Вінниччина"

Округ у Смартфоні

Для мешканців Вінницько-Хутірського старостинського округу запрацював додаток «Округ в Смартфоні».

Жителі Вінницько-Хутірського округу тепер можуть отримувати адміністративні послуги, оплачувати комунальні платежі, користуватись порталом громадського транспорту, повідомляти про аварійні ситуації у муніципальну та цілодобову варти, записатись на прийом до лікаря чи звернутись до поліцейського офіцера громади в режимі online, повідомляє vmr.gov.ua.

Як зазначає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко, до його створення фактично йшли два роки.

– Ми розпочинали зі створення порталу, на якому можна дізнатися графік руху громадського транспорту та замовити муніципальну картку вінничанина, а також порталу старости, де можна отримати ту чи іншу інформацію щодо звітів та роботи старости, – розповів очільник округу. – Зараз ці два додатки також стали частиною «Округу в Смартфоні».

Крім того, в новому мобільному додатку можна буде отримати певні адміністративні та нотаріальні послуги, сплатити комунальні платежі, отримати інформацію про стан енергопостачання, перевірити графік вивезення сміття, повідомити про аварійні ситуації, ознайомитися з новинами, замовити довідки від старостату та онлайн-консультацію спеціалістів, які працюють на віддалених робочих місцях в Прозорому офісі. Функціонал додатку також дозволяє записатися на прийом до лікаря, повідомити про правопорушення до муніципальної варти, зв’язатися з поліцейським офіцером громади тощо.

– Більше того, в додатку є два розділи, які можуть стати в нагоді представникам бізнесу та туристичної галузі. В цих розділах зібрана інформація про округ, його переваги, інвестиційні та туристичні можливості. Зокрема, в розділі для бізнесу кожен підприємець знайде для себе прикладні елементи для інвестицій та зможе використати їх для розвитку свого бізнесу. А в розділі, що стосується паспорту туризму можна побачити опис історичної спадщини округу, ТОП-7 причин відвідати округ та різні атракції, якими можуть скористатися мешканці та гості, – зазначив Владислав Кривешко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені