Операційний стіл у… складчину

До багатьох добрих справ, які зробив для Барської громади депутат обласної ради Олександр Хом’як, додалася днями ще одна – він сприяв у придбанні медичного обладнання для КНП «Барська міська лікарня».

А все почалося з того, що громадська організація «Світ інформації»,  що діє при Барській публічній бібліотеці, нещодавно взяла участь та стала переможцем  у конкурсі «Надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот»          («Інтегрована допомога в умовах війни та післявоєнного відновлення на Вінниччині  для незахищених верств населення») від громадської організації «Центр громадського здоров’я «Незалежність» спільно з МБФ «Альянс громадського здоров`я», що реалізується за фінансової підтримки  Christian Aid.

Як повідомила у корпункт «Вінниччини» керівник ГО «Світ інформації», директор бібліотеки Любов Кирилюк, для реалізації проєкту була створена ініціативна група, до складу якої увійшли представники ГО, головний лікар Олександр Костенко, завідуючий хірургічним відділенням лікарні В’ячеслав Бородулін та депутат Вінницької обласної ради Олександр Хом’як. «Ми отримали інформацію, що нагальною проблемою сьогодні  є придбання нового операційного столу для лікарні і почали працювати в цьому конкретному спрямуванні. Зробили все, щоб даний проєкт на конкурсі набув високих балів, і залишалося тільки знайти спонсора  для дольового співфінансування… На допомогу прийшов Олександр Миколайович Хомяк, який виділив майже 40 тисяч гривень для закупівлі операційного столу… Незважаючи на значні ризики та завдяки злагодженій і діловій співпраці, нам вдалося реалізувати цей проєкт значно швидше встановлених термінів».

У свою чергу керівник лікарні Олександр Костенко зазначив, що той операційний стіл, який служив до цього часу, був встановлений ще в 1984 році, і його заміна – це крок для якіснішої та повноцінної роботи хірургів. Звертаючись до благодійників Олександра Хом’яка та Любові Кирилюк, він написав у своїй f-сторінці: «Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте надію на життя… Дуже приємно жити та працювати поряд з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців міста та громади.  Дякую за вашу постійну підтримку і за ваші щирі і чуйні серця… За те, що ви не стоїте осторонь проблем лікарні та усіх її пацієнтів…

Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею!».

Віктор Зеленюк. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені