Орлівка теж озеленюється

Лісівники Вінниччини активно долучилися до всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом!» у рамках програми Президента «Зелена країна». Так, нещодавно відбулось озеленення села Орлівка Соболівської громади.

Керівник місцевого фермерського господарства Петро Сосновий (зверніть увагу на його символічне прізвище) став меценатом акції, закупивши в Орлівському лісництві ДП «Тульчинське ЛМГ» садивний матеріал для озеленення села – 500 сіянців сосни звичайної. Тож тепер у центрі Орлівки з’явивилося нове вічнозелене насадження, майбутній сосновий бір.

Як розповіла пресслужба облуправління лісового та мисливського господарства, працювала дружна команда, до якої увійшли ініціатор акції Петро Миколайович Сосновий, староста Олена Дмитрівна Чорна, лісівники Орлівського лісництва на чолі з лісничим Віктором Володимировичем Бендерою, також восьмикласники – юні лісівники учнівського лісництва Копіївської школи разом з учителькою Любов’ю Вікторівною Голоднюк.

Лісівники нагадують, що зробити рідний край кращим може кожен, адже акція зі створення лісів триватиме до кінця листопада. Зареєструватися для участі у ній можна на сайті «Зелена Країна» або звернувшись до лісгоспу.

Юрій СЕГЕДА 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені