Освітяни в спорті

Днями в Ольгополі пройшла спартакіада серед працівників закладів освіти Ольгопільської територіальної громади.

У змаганнях взяли участь збірні команди працівників закладів загальної середньої освіти Ольгопільської громади. Учасники заходу продемонстрували свою витривалість, швидкість, влучність у змаганнях з волейболу, настільного тенісу та під час гри в шахи.

На урочистому відкритті учасників спартакіади привітали голова громади Микола Савченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради Людмила Люлько, головний суддя змагань Віталій Головань та голова профспілки працівників освіти Таміла Панасюк.

На спортивному майданчику протягом усього дня панувала атмосфера радості, спортивного азарту та духовного піднесення. Ніхто не залишився осторонь спортивного духу, і кожен відчував себе частиною однієї великої освітянської родини.

Переможців та призерів з кожного виду змагань, яких визначила суддівська колегія, нагородили грамотами, цінними подарунками та перехідним кубком. З гарним настроєм учасники спартакіади залишали місце її проведення та зазначали, що з нетерпінням очікуватимуть на нові зустрічі, звершення та спортивні перемоги.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з сайту Ольгопільської територіальної громади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені