Отець Михайло став почесним громадянином Дяковець

Нещодавно протоієрей Михайло Грабар був удостоєний звання почесного громадянина села Дяківці. Для вручення цієї відзнаки до села у храм Архістратига Божого Михаїла завітали Літинський селищний голова Анатолій Бичок, його заступник Віталій Мельник, секретар селищної ради Тетяна Головащенко, керуючий справами (секретар) виконкому Володимир Кобель та староста села Лілія Король.

Анатолій Бичок вручив отцю Михаїлу пам’ятний знак і посвідчення «Почесний громадянин села Дяківці» та подякував за багатолітню наполегливу працю і вагомий внесок у розвиток рідного краю. Також Михайлу Мироновичу було вручено подяку від селищної ради.

«Отець Михаїл особисто своїми руками, працею та власними коштами зводив і реставрував церкви в Літинському районі, непохитно стояв на позиції розбудови Православної Церкви України. Завжди займав активну життєву позицію, тричі обирався депутатом до районної ради, а нині є депутатом Літинської селищної ради, – йдеться, зокрема, на сайті територіальної громади. – Саме за заслуги перед громадою і церквою жителі с. Дяківці ухвалили рішення підтримати кандидатуру отця Михаїла на це високе звання – «Почесний громадянин села Дяківці».

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені