Оце так Зять

Строковик-нацгвардієць із Вінниччини з позивним «Зять» під час бою на Житомирській трасі знищив два російських танки та БМП.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці  Національної гвардії України. 

Гвардієць керував протитанковим ракетним комплексом «Фагот». Перед бойовою групою поставили завдання прикривати колони техніки українських захисників на трасі між Києвом та Житомиром. Розрахунок, в якому був солдат з позивним «Зять», зайняв позицію на визначеному рубежі та вів спостереження. В якийсь момент на горизонті з’явилась колона важкої техніки противника.

– Наш підрозділ закріпився на Житомирській трасі, ми з моєю групою якраз перебували на бойовому чергуванні, коли почули гул. Їхала колона ворожої техніки з танків та бойових машин піхоти. За першочергову ціль я обрав танк. Підготував ракету, зробив пуск та влучив йому під башту. Потім почув команду командира. Він крикнув, що позаду на мене вже їде БМП, швидко розвернув станок, в тій ситуації в мене була секунда часу, щоб вистрелити в «беху». Було страшно, бо тут або ти, або тебе. Але я розумів, що за мене цього ніхто не зробить. Тоді я вистрілив і точно влучив у ціль, – розповів Зять.

Захисник каже, що готовий нищити окупантів та їх важку техніку стільки, скільки потрібно, заради перемоги України та звільнення її земель від загарбників.

Командир строковика з позивним “Лис” поділився своїм баченням того бою:

– Я вже ніс йому ракету, щоб перезарядитись і побачив, що він цілить в тил колоні, коли на нього позаду вже їхала ще одна «беха». Після моєї команди він розвернувся та підбив її. Зять – кращий строковик, якого я бачив за всю свою службу. Розумний, відданий, хоробрий та добрий. Він такий, що ніколи не залишить своїх побратимів у біді, – зазначив Лис.

Вдома на хлопця чекає кохана дівчина, з якою після війни він хоче одружитися та щасливо жити у мирній та вільній Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені