Очистити річку, підтримати зубрів

Конкурсна комісія обласного фонду охорони навколишнього природного середовища ухвалила рішення про очищення від мулових наносів річки Південний Буг у межах міста Хмільник та Хмільницького району.

Передбачено розчистити річку Південний Буг протяжністю 7,3 км та збільшити на півтора-два метри її глибину на плесах. Цей масштабний екологічний проєкт розрахований на 3 роки. Перший транш, що надійде з обласного фонду, становитиме 5 мільйонів гривень. А з міського бюджету Хмільника буде здійснено співфінасування в розмірі 15% від загальної вартості проєкту.

Як зазначає відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міськради, 10 серпня міська рада визначила захід з очищення річки як пріоритетний у Програмі розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на 2021 рік. А нещодавно виконком надав згоду на проведення робіт Комунальній організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Також повідомляється, що в межах реалізації природоохоронних заходів з обласного екологічного фонду буде спрямовано 300 тис. грн для охорони зубрів і створення кормової бази для цих червонокнижних тварин, що мешкають на території Уладівського та Широкогребельського лісництв Хмільницького району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені