Паліативна допомога вінничанам

Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр надає послуги паліативної допомоги, пише vin.gov.ua.

Така медична допомога включена в Програму медичних гарантій. Її вартість оплачує Національна служба здоров’я України за пакетом «Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям».

– Наразі відділення розгорнули на п’ятнадцять ліжок, однак при виникненні потреби маємо матеріально-технічні та кадрові ресурси для збільшення їхньої кількості. Госпіталізуємо пацієнтів, що мають відповідні показники і електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря. У відділенні створено всі умови для комфортного перебування паліативних хворих, працює кваліфікований та ввічливий персонал, – зазначив керівник Вінницького обласного клінічного фтизіопульмонологічного центру Олександр Служивий.

Директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна розповіла про особливості роботи нового відділення та про умови, в яких перебувають пацієнти.

– На Вінниччині 29 лікарень надають стаціонарну паліативну допомогу. Її потребують пацієнти, які живуть із важкими та невиліковними хворобами. Важливо, щоб вони отримували все необхідне для полегшення їхнього стану, – додала Ольга Задорожна.

З повним переліком послуг за пакетом «Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям» можна ознайомитись на сайті НСЗУ в розділі “Вимоги ПМГ 2023” (п. 15): https://cutt.ly/T9EoRuk

Знайти медзаклад, який має договір із НСЗУ, можна:  на сайті НСЗУ в розділі “Е-дані” оберіть “Аналітичні панелі (дашборди)” та перейдіть до дашборду “Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій” https://cutt.ly/K9Egnx1 На третій сторінці у полі фільтрів оберіть область або населений пункт, а в “Групі послуг” – необхідний пакет. Дашборд покаже всі заклади, які мають договір на пакет, а також їх контакти. А також за номером 16-77. Оператор розповість про найближчий медзаклад із зазначеним договором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені