«Паліть окупантів, а не ліс»

На Вінниччині в лісах встановили нові білборди з актуальними закликами

У місті та області неподалік лісових насаджень встановили нові білборди із застереженнями про пожежну небезпеку, повідомляє myvin.com.ua. Все б нічого і правильно вчинили, але цього разу їх текст відверто веселить, мотивує до дій і піднімає настрій вінничанам.

За прогнозом цього тижня у Вінницькій області утримається тепла та суха погода. Це сприятиме зростанню ймовірності лісових пожеж. На нових білбордах ДП «Ліси України» закликає свідомо дотримуватися правил поводження із вогнем, берети природу та боронити рідну неньку від окупантів.

Нагадаємо, що основною причиною виникнення лісових пожеж є людський фактор – понад 90% займань з’являються через людську необережність чи недбалість.

Рятувальники Вінниччини звертаються до громадян із проханням не спалювати сміття на городах та суху траву на відкритих територіях. Трава та сміття легко займаються від сірника або недопалка, а полум’я швидко поширюється на значні території. Якщо ви помітили безупинне розповсюдження вогню – негайно повідомляйте до Служби порятунку за номером «101».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені