Пам’яті Ігоря Ніколаєва

Серію спортивних змагань «З Україною в серці – з вірою в ЗСУ» продовжили у Вінницькому технічному фаховому коледжі. Цього разу баскетбольним турніром вшанували пам’ять Ігоря Ніколаєва. Разом зі своєю дружиною він працював у Вінницькому техколеджі. Це були провідні інженери-електроніки, професійну літературу яких було перекладено багатьма іноземними мовами.

– У 1999 році Ігор Мойсейович наважився тренувати баскетбольну команду. Відтоді у нас в коледжі з’явився ось цей спортивний шлейф  і тягнеться досі. За 20 років своєї тренерської роботи він неодноразово приводив жіночі і чоловічі команди до чемпіонського п’єдесталу. Сьогодні ми завдячуємо Ігорю Мойсейовичу тим, що маємо таку традицію й історію. Переможемо і проведемо набагато об’ємніший наступний турнір! – каже Юрій Феліксов, викладач фізичного виховання ВТФК.

Із вітальним словом до гравців звернулася директорка коледжу Світлана Василюк:

– Все, що ми робимо в нашому навчальному закладі – це внесок у перемогу над росією. І я знаю, що вона буде обов’язково. Я дякую всім вам, адже ми започатковуємо перший міський турнір з баскетболу пам’яті Ігоря Ніколаєва – прекрасної людини, прекрасного фахівця, прекрасного спортсмена. Допоки житиме пам’ять про нього в наших серцях, доти він житиме з нами. Ви вже переможці, тому що сьогодні ви тут. Разом до перемоги! Слава Україні!

– Героям Слава! – пролунав потужний хор голосів чоловічих і жіночої команд. Серед них провідні баскетболісти Вінницького технічного фахового коледжу, Вінницького транспортного фахового коледжу, Харківської національної академії Національної гвардії України та жіночої суперліги «Вінницькі блискавки».

– Дуже приємно, що ви вшанували пам’ять мого батька цим турніром. Щиро дякую вам! Він захоплювався баскетболом все життя. На жаль, його спортивна кар’єра закінчилася дуже рано, але він знайшов себе в тренерській діяльності. Він не просто тренував, а вкладав свою душу в кожного гравця. Не всі з вас стануть професійними баскетболістами, але баскетбол залишиться у вашому житті назавжди. Хай живе баскетбол! – каже син Ігоря Ніколаєва – Кирило.

Понад три години не вщухав азартний дух у спортзалі Вінницького техколеджу – так команди боролися за першість. І врешті фортуна посміхнулася найспритнішим!

1 місце виборола жіноча суперліга “Вінницькі блискавки”;

2 місце – Вінницький транспортний фаховий коледж;

3 місце – Вінницький технічний фаховий коледж;

4 місце – Харківська національна академія Національної гвардії України.

Усі спортсмени отримали грамоти й медалі. Зокрема, кожній команді вручили грошові призи від меценатів Геннадія та Володимира Козловських.

Ольга КРИКУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені