Пензлик доброти

Семикласницю Анну Біліченко з Іллінців  в рідному містечку знають як обдаровану художнім талантом дитину. З ранніх літ дівчинка виявляла зацікавленість до малювання, а з семи років почала відвідувати спеціальні гуртки. Анна зростає в творчій родині, де живописом захоплюються її мама та бабуся. Дівчинка навчається в Іллінецькій школі №2, там же ж секретарем працює і Олена (її мама). Цікаво, що в даному навчальному закладі є стіни, розмальовані пензлями пані Олени, яка зуміла реалізувати свої творчі ідеї на запропонованих навчальним закладом максіполотнах.

При створенні своїх картин дівчинка віддає перевагу олівцям, а найбільше полюбляє малювати котів, цих тварин вона вважає дуже милими і кумедними. Зі своїми малюнками Анюта регулярно бере участь у різноманітних художніх конкурсах, де регулярно виборює призові місця.

Про Олега Ковальчука, який хворіє на рідкісне захворювання – м’язову дистрофію Дюшена, юна художниця дізналася з  соціальних мереж. А оскільки родина Олега також проживає в Іллінцях, то дівчинка вирішила своєю творчістю долучитися до збору коштів на щорічні реабілітаційні заходи, необхідні для життя враженого важкою недугою юнака. Родина Ковальчуків з радістю приймає будь-яку допомогу сторонніх людей, і вони були неабияк вражені вчинком Анни та її мами, адже саме вона поділилася з донькою цією ідеєю. З самим Олегом юна художниця не знайома, але про своє бажання допомогти його батькам вона повідомила завчасно.

Загалом для акції дівчинка намалювала пів сотні картин, їх оцінили у 100 гривень кожну. Половину виручених коштів художниця планує передати для потреб Олега Ковальчука, а іншу – для відшкодування матеріалів, витрачених на картини.

Своїм прикладом юна художниця  показує, що творити добро і допомагати іншим можна і без великих статків, головне, мати бажання і приділити цьому трохи особистого часу. Найперше в благодійній акції дівчинку підтримали її однокласники, вчителі та учні школи, в якій вона навчається. Благодійна виставка картин проходить в місцевій бібліотеці і триває вже місяць. На продаж ще є багато малюнків Анни, і вона б хотіла, щоб якомога більше людей дізналися про акцію та долучилися до неї.

У майбутньому дівчина бачить себе відомою художницею або мінімум вчителькою образотворчого мистецтва. Крім того, Анюта добре навчається та любить куховарити.

Вікторія МЕЛЬНИК 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені