Перед пунктом Тероборони вінничани займають чергу з 5-ї ранку

Попри те, що офіційно підрозділи Територіальної оборони Вінниччини давно укомплектовані на 100 відсотків, аншлаг перед пунктом збору зберігається. Люди займають чергу з 5-ї ранку і нервують до 20-ї, коли не встигають дочекатись… Лише за вчорашній день (27 лютого) представники підрозділу Тероборони записали до резерву близько тисячі вінничан та переселенців, що тимчасово проживають у Вінниці.

– Щойно приходив старенький вчитель історії. Сказав, що він знає предмет краще за нашого головного ворога і вже точно порве за Україну, – коментує представник вінницького підрозділу Територіальної оборони. – А перед тим був хлопець із онкологією, переконував, що зброю в руках тримає міцно! Приходять і чоловіки, і жінки, і їхні сини, цілі родини… І звичайні слюсарі, і відомі в місті бізнесмени чи співаки… Це дуже надихає! З таким масштабом охочих захищати місто ми просто не можемо не вистояти!

За віком до підрозділу бажають записатись і 15-річні, і 80-річні! Що вже казати про масштаби волонтерської допомоги, яку підносять під пункт збору тероборонців! Тут і бабусі з невеличкими продуктовими наборами, і підприємці з коробками амуніції!

– Щасливий із того, що вінничани – такі свідомі! Разом – до перемоги!

Анастасія ОЛЕХНОВИЧ

Армія Inform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені