Перемогли педагоги з Калинівки

Колектив Калинівського Будинку дитячої творчості не лише займається з дітьми різноманітною позашкільною роботою, а й узагальнює свій досвід, ділиться ним із колегами та бере участь у професійних змаганнях. Так, цьогоріч представниці Калинівського БДТ Олена Мусієнко, Валентина Чечельницька, Ірина Комендяк та Ольга Рудик вибороли два перших і два других місця в обласному конкурсі на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів. А в загальному заліку педколектив Будинку дитячої творчості посів почесне І місце.

За словами методиста закладу Валентини Чечельницької, на конкурс подавалися розробки занять та сценаріїв заходів, які можуть стати у пригоді іншим колегам. Наприклад, дітей і дорослих зацікавив сценарій свята «День народження Смайлика» – про історію виникнення кумедного символу, який широко використовується під час електронного спілкування.

– Наш Комунальний заклад «Будинок дитячої творчості Калинівської міської територіальної громади», очолюваний Оленою Анатоліївною Мусієнко, розпочав свою діяльність 3 січня 2020 р. після реорганізації Калинівського району, – розповіла Валентина Миколаївна. – Освітній процес у закладі забезпечують надзвичайно творчі, сучасні та креативні педагоги. Раніше в цьому конкурсі ми вже виборювали четверте місце в загальному заліку, тепер посіли перше, чим дуже пишаємося.

Також в активі Будинку дитячої творчості Калинівської громади – участь і перемоги у Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Щасливе дитинство», Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Лавина Талантів», новорічному Всеукраїнському конкурсі «Талановитий Я», Всеукраїнському фестивалі «Творча весна», Всеукраїнському конкурсі малюнка «30 років космічної незалежності», Міжнародному конкурсі-фестивалі «Gold Europe Stars 2020-2021», Міжнародному фотоконкурсі «Світ закладів позашкільної освіти», Міжнародному онлайн-конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – Самоцвіти» тощо.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені