Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Перша жертва війни серед ситківчан - "Вінниччина"

Перша жертва війни серед ситківчан

Далеко за сотню мешканців смт. Ситківці стали на захист України. В різного роду підрозділах, у різних географічних точках їм випало воювати. Траплялись поранення, але Всевишній беріг їхні життя впродовж року і кількох місяців. Як хотілося, щоб так було аж до Перемоги!..

Але на це важко сподіватися. Страшна звістка прилетіла і в це селище. Героїчно загинув старший сержант Сергій Бугрим. Уродженець сусіднього села Джуринці трудився будівельником. Виховували з дружиною Оленою двох доньок – Діану і Лізу.

На жаль, війна в нас забирає найкращих. До всебічно найкращих належав і 41-річний Сергій Олександрович. Оскільки він, старший сержант, за  військовою спеціальністю був старшим водієм, сотня жителів селища своїми авто створила почесний ескорт і виїхала до траси загальнодержавного значення зустріти земляка на його останньому шляху. А від в’їзду в селище до його центру з квітами в руках люди стали на коліна.

Відспівали героя у місцевому храмі Православної церкви України.

На траурному мітингу виступили: в.о. голови Райгородської сільської ради Інна МЕНЮК, голова Гайсинської військової адміністрації Людмила ГОЛОВАЧИШ, староста Ситковецького старостинського округу Микола МЕЛЬНИЧЕНКО, жителька громади Валентина ПАВЛУНЬКО, від друзів – Тетяна ПАНАСЕНКО, а також бойові побратими.

Перша ситковецька жертва кацапської навали. Дай Боже, щоб і остання.

Вічна пам`ять!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені