Перша поразка Сергія Богачука

25-річний вінничанин із спортивним прізвиськом Худий має надзвичайно цікавий особистий залік. Якщо в любительському боксі із 25 боїв він переміг у 16, з них – лише шість нокаутом, а в напівпрофесійному – виграв три з чотирьох поєдинків, то в професійному – до 5 березня мав фантастичний показник: всі свої 18 поєдинків виграв нокаутом!

Сам же Сергій настільки стрімкий ріст пояснював тим, що любительських раундів йому не вистачало для цілковитої «розкрутки». А його тренер Микола Маньковський навіть жартував, що Богачуку перед боєм необхідно провести парочку раундів, аби ввійти в належну форму.

Загалом у спортивному світі наш земляк став відомим після того, як сенсаційно «знищив» олімпійського чемпіона 2012 року кубинця Сатолонго. Складалося враження, що Богачук поспішив з переходом у професійний бокс, але там у нього все складалося якнайкраще.

І в тому бою з досвідченішим американцем Брендоном Адамсом, що проходив у Пуерто-Ріко, більшість вірила в його перемогу, бо на картках усіх суддів вінничанин вів: 69-63, 68-64, 68-64. Але тим і цікавий бокс, що секунди все можуть змінити. Після 18 нокаутувань інших Сергій також опинився в нокауті. Вперше за всю професійну кар’єру.

Ситуацію попросив прокоментувати відомого вінницького тренера і суддю Бориса Миколюка.

-Нічого страшного не сталося, – сказав він. – Рано чи пізно падають усі. Але підводяться, щоб стати ще сильнішими. Без сумніву, Сергій – боєць, ми всі віримо в нього. Це гордість і надія вінницького боксу, його найгучніші перемоги ще попереду.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені