Перший дитячий благодійний вікенд

відбувся цими вихідними в одному з торговельних центрів Вінниці

Дітки та дорослі збирали кошти не лише на потреби військових, а й на відновлення навчальних закладів у найбільш постраждалих від війни регіонах України, зокрема в Чернігівській області. Захід об’єднав дітей, які активно допомагають ЗСУ від початку вторгнення росії на нашу територію та залучають до волонтерства небайдужих містян. Ініціативу юних активістів та їхніх батьків підтримав міський голова Сергій Моргунов. Організаторами акції виступив відділ молодіжної політики міської ради спільно з департаментом культури та департаментом освіти Вінницької міської ради.

У рамках заходу відбулися благодійні шахові турніри, ярмарок сувенірів та смаколиків, які спеціально виготовили маленькі вінничани, та виступи творчих колективів. До заходу діти підготувались заздалегідь – плели браслети, малювали картини, пекли та розмальовували печиво, формували композиції сухоцвітів, продавали прикраси ручної роботи тощо.

Усі охочі змогли взяти участь у заходах та придбати продукцію за донати. Виручені від ярмарку кошти підуть на підтримку нашої армії та точкову відбудову країни.

Діти, які взяли участь у благодійному вікенді, самостійно визначилися, на які потреби спрямують кошти, зароблені на ярмарку. Зібрані раніше донати маленькі вінничани спрямовували на закупівлю ліків для поранених, продуктів та спорядження для підрозділів на передову, а також адресну підтримку бійців та військових медиків. Цього разу містяни потужно підтримали ініціативу та зібрали понад 240 тис. грн для Збройних Сил України.

– Ми представляємо вінницький ліцей №2 та продаємо на ярмарку те, що спекли учні нашої школи разом зі своїми батьками. Всі виручені кошти спрямуємо на відновлення шкіл у Чернігівській області, які постраждали під час наступу країни-агресорки. Ми пригощаємо людей смаколиками за будь-який донат, для нас цінна кожна гривня, – розповіли старшокласниці з гуманітарного ліцею, які вперше взяли участь у подібному заході.

Вікторія МЕЛЬНИК

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені