Перший простір матері та дитини

відкрили цими днями у Вінницькій обласній дитячій лікарні

Представники Міжнародного медичного корпусу та очільник області Сергій Борзов відкрили в обласній дитячій лікарні «Простір матері та дитини». Послуги центру будуть для всіх його відвідувачів абсолютно безкоштовними, а сам простір в майбутньому стане оазисом з підтримки мам та їхніх дітей у стресові періоди.

Тут лікарі надаватимуть консультації з догляду за дитиною, зокрема, з питань грудного вигодовування, прикорму, раннього розвитку. Сюди за допомогою зможуть звернутися як переселенці, так і звичайні вінничани. Наразі для надання таких консультацій в просторі працюють два спеціалісти. На його базі також проводитимуть тренінги та навчання для медичного персоналу і читатимуть для матусь лекції з важливих питань.

Регіональний координатор проєктів у Вінницькій області Йогі Махендра зазначив, що приміщення простору матері та дитини не орендоване, а це дасть змогу тісно контактувати з керівництвом лікарні та передавати свій отриманий досвід працівникам закладу, адже по закінченні дії проєкту керівникам обласної дитячої лікарні доведеться самостійно дбати про розвиток діючого простору.

На третьому поверсі обласної поліклініки також облаштували дитячу зону, де малеча може погратися, а батьки – відпочити і поспілкуватися. Для тих, кому потрібно погодувати дитину, відвели відповідну кімнату, яку обладнали згідно зі встановленими вимогами. Тут також встановили мінікухню та передбачили комплекти посуду для дитячого харчування.

Консультанти простору допоможуть матусям, які втратили молоко у стресових ситуаціях, та забезпечать дитячими сумішами немовлят, що вже не перебувають на грудному вигодовуванні. Тут жінки також зможуть отримати підгузки для малюків та набори для новонароджених. 

В.о. директора лікарні Олександр Харченко зазначив, що облаштування «Mother Baby Space» – це важлива подія для медичної установи загалом. Керівник закладу додав, що у просторі надаватиметься й психологічна допомога, яку зможуть отримати як діти, так і їхні батьки. При цьому співпраця з партнерами не припинятиметься.

Для документального підтвердження співробітництва, яке розпочалось ще пів року тому, між Вінницькою обласною військовою адміністрацією та представництвом Міжнародного медичного корпусу в Україні підписали Меморандум про співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені