Плани на рік

оприлюднив на загал голова Уланівської територіальної громади Олександр Гоцуляк.

– Задля комфорту жителів нашої громади у цьому році в Уланові готові реалізувати всі проєкти, які подадуть на конкурс обласної ради «Комфортні громади». А саме: встановлення пожежних сигналізацій у школах сіл Сальниця, Зозулинці та Вишенька. Переведення Уланівської школи на твердопаливний обігрів, ремонт центральної бібліотеки, відновлення сальницького парку тощо, – зазначив Олександр Гоцуляк.

– Капітального ремонту потребує дорожнє покриття декількох вулиць у селах громади, що планують зробити на умовах співфінанування з держбюджетом. Хочемо також провести інтернет в усі приватні будинки ТГ, розширити спектр послуг, які надаватиме місцевий ЦНАП та попідсипати дороги в межах населеного пункту. Забезпечити початок будівництва нової дороги сполученням Бердичів-Літин, провести ямковий ремонт доріг сполученням Уланів-Махнівка та Уланів-Корделівка. Встановити нові автобусні зупинки та відремонтувати існуючі. Облаштувати в с. Чепелі поминальну залу, відремонтувати дамбу в селі Великий Остріжок та, за наявності ресурсів, у Сальниці, – перерахував завдання голова. – Хочемо запустити проєкт «Поліцейський офіцер громади», продовжувати встановлювати дитячі майданчики та відкрити в громаді молодіжний простір. Крім того, придбати муніципальний автобус, який буде забезпечувати підвіз мешканців усіх сіл по буднях до Уланова.

– Маємо завершили відновлення діючого освітлення на вулицях наших сіл і розпочати проведення нових ліній. Також продовжити роботи з благоустрою усіх сіл, провести водогони в селах Сміла, Кустівці, Рогинці. Хочемо організувати вивіз побутового сміття в усіх селах громади, – ділиться планами пан голова. – Для якісної освіти місцевих дітей посилюватимемо матеріальну базу всіх освітніх закладів, хочемо покращити якість позашкільної гуртківської діяльності. На часі: ремонт шкільної їдальні в Уланові, поліпшення системи харчування, переведення освітніх закладів на твердопаливне опалення, будівництво в Уланові критого міністадіону, заміна покрівлі у Вишеньківській школі та у дитячому садку с. Пустовійти. Завдяки підтримці ТОВ «Амбар-Агро» нині встановлюємо новий твердопаливний котел у садочку села Скаржинці. Крім того, гостро стоїть потреба у нових шкільних автобусах та в капітальному ремонті вже існуючого транспорту.

– Щодо медицини, то вже в січні планується відкриття кабінету для УЗД-діагностики на базі Уланівської амбулаторії та відкриття сучасного рентгенкабінету в майбутньому, – розповів Олександр Гоцуляк. –  Для розвитку культури і місцевого дозвілля плануємо вдруге провести фестиваль «Картопля по-уланівськи» та зробити його щорічним. Покращити матеріальну базу клубних закладів у селах громади, відновити роботу клубу в с. Сміла. Продовжувати роботу з організації та відзначення днів села в ТГ та проводити концерти до загальнодержавних свят. Задля розвитку культурної сфери на селі запланували провести ремонт приміщення Рибченецького клубу, відновити покрівлю культурного осередку в с. Тараски та покрівлю поминальної кімнати в с. Лозна. Крім того, працюємо над розширенням кількості сіл, де працюватимуть літні відкриті кінотеатри.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені