Плюси в іллінецьких медиків

Коли в області визначали опорні лікарні і «забули» до їх числа зарахувати Іллінецьку центральну районну лікарню, це засмутило всіх місцевих жителів, а особливо – її працівників. Але руки в них не опустилися. Незважаючи на все нові труднощі, які підкидало життя, іллінецькі медики дружно взялись до роботи. І ось маємо результат. Нещодавно директорка департаменту комунікації Національної служби здоров’я України Тетяна Бойко оприлюднила перелік закладів-чемпіонів ІІ етапу медреформи. До переможної п’ятірки увійшли: Київський пологовий будинок №5, Дніпровська міська клінічна лікарня №4, Іллінецька центральна районна лікарня Вінницької області, Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання «Фтизіатрія».

Що це означає для іллінчан? Як розповів кореспонденту «Вінниччини» головний лікар ЦРЛ Микола Масленчук, колектив отримав торік на три з лишком мільйони гривень більше за Програмою медичних гарантій, що дозволило розв’язати низку проблем і краще спланувати бюджет закладу. Обсяг надання послуг лікарнею нинішнього року розширяється. Якщо раніше було вісім пакетів на обслуговування, то нині – додалося ще три: амбулаторно-стоматологічна допомога, амбулаторно-акушерська та стаціонарна допомога хворим на КОВІД-19. За кошти НСЗУ придбано чотири кисневі концентратори, сучасний гематологічний аналізатор для біохімічних досліджень крові, засоби індивідуального захисту для медперсоналу. А за грант від фонду «Відродження» придбали три монітори для пацієнтів. Також активно включилися в боротьбу за грант уряду Японії на придбання мобільного рентгенапарата.

У той же час лікарню не забувають і місцеві спонсори. Нещодавно міський голова Володимир Ящук, директор з виробництва компанії «Люстдорф» Андрій Сопрунов та головний інженер Юрій Доценко вручили Миколі Максимовичу ще два кисневі концентратори. Дуже актуальна допомога. А буквально перед нашою розмовою з головлікарем представники церкви «Живе слово» передали електрокардіограф та 15 комплектів постільної білизни. Добре, коли є підтримка.

Микола КАВУН

На знімку: В. Ящук, Ю.Доценко, А. Сопрунов, М. Масленчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені