Пневмокаркасний намет

передала міжнародна неурядова гуманітарна організація ACTED Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОВА.

За дорученням начальника ОВА, його заступник Андрій Кавунець зустрівся з партнерами, від яких й отримав допомогу, повідомляє lada.fm.

За словами посадовця, модуль використовуватиметься для забезпечення потреб цивільного захисту населення. Зокрема, намет стане в нагоді в організації робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій будь-якого характеру чи облаштування пунктів обігріву. Зводити пневмокаркасний модуль значно простіше за традиційні металеві. Намет розгортається за лічені хвилини в будь-якому місці за допомогою спеціального насоса. Швидкість встановлення забезпечує більш ефективне реагування особового складу під час проведення заходів із ліквідації наслідків катастроф, аварій, надзвичайних ситуацій або стихійних лих.

Вартість переданого модуля – понад 200 тис. грн. Намет придбали в рамках проєкту FDA за фінансової підтримки ЄС.

– Дякуємо нашим партнерам за надану допомогу. Така підтримка зараз є особливо важливою для захисту цивільного населення, – зазначив посадовець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені