Поважний ювіляр Томашпільського краю

На Старий Новий рік, у день святого Василя, зійшлися гості до хати Василя Григоровича Кондратюка, жителя Томашполя, аби привітати його з 90-річним ювілеєм.

Народився Василь Григорович в с. Благодатне у великій родині. Рано втратив батька, залишилося шестеро дітей, і весь тягар відповідальності за них ліг на плечі мами Фросини Йосипівни. Коли почалася Друга світова війна, Василеві йшов 11-й рік. Він разом зі старшим братом та дорослими за дорученням правління колгоспу допомагав переганяти колгоспну худобу в тил, щоб не потрапила вона до рук нацистських загарбників. Тож має нині Василь Григорович статус учасника війни.

Згодом навчався в Олександрівській школі, потім в Одеській «мореходці», Одеському технікумі харчової промисловості, 5 років служив на Балтійському флоті. Повернувся в рідні краї, одружився. Разом із дружиною виховали троє дітей. Працював на різних роботах у радгоспі, потім у сфері харчової промисловості. Був, зокрема, начальником Томашпільського харчокомбінату, що славився на всю область якісною продукцією. А на пенсію Василь Кондратюк вийшов із посади начальника відділу кадрів Томашпільської ПМК – 17.

Нині тішиться ювіляр дітьми, онуками і маленькими правнучатами. А разом із ним і вірна дружина Анастасія Давидівна, з якою в парі прожив понад 65 років.

Привітати Василя Григоровича в день ювілею прийшли і Томашпільський селищний голова Валерій Немировський та головний спеціаліст відділу освіти, спорту, культури і туризму селищної ради Інна Карпин. Вручили подарунок від громади та побажали міцного здоров’я і ще довго прожити в мирі та спокої.

За інформацією сайту Томашпільської громади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені