Повернувся захищати Україну

Нелегкий жереб випав Богданові – 38-річному добровольцю-вінничанину, що пішов боронити рідні землі від нещадного загарбника.

Родом чоловік із міста Ямпіль, що на самому півдні Вінницької області. Його дитинство було непростим: зростав без батька, у свої 15 почав працювати вантажником, згодом – різноробочим.

Вперше Богдан Олегович побачив свого тата на його похороні у 2001 році. Роком пізніше пішов в армію. Служив у Військово-Повітряних Силах в Криму, де був стрільцем.

Після служби працював всюди, де була робота: від двірника до адміністратора. Невдовзі чоловік поїхав до Польщі.

Останні три роки Богдан з дружиною працювали там без можливості виїзду до України. Та влітку 2021 року померла мати чоловіка, і згодом він був вимушений повернутися. Усі ці трагічні події відняли здоров’я і його бабусі, догляд за якою був перекладений саме на нього.

Першого лютого 2022 року подружжя повернулося до Польщі, та через три тижні після цього в Україну увірвався ворог. Не знаходячи собі місця від подій, що відбуваються на Батьківщині, Богдан вирішує їхати додому. З метою захисту рідної землі він звертається у військові комісаріати за місцем прописки та проживання. Отримавши відмови, він виїздить до Києва, де один із військкоматів бере його добровольцем на службу.

З другого квітня він офіційно став військовим ЗСУ. Служить в лавах окремого штурмового полку неподалік від Києва. З рідних, каже, в нього лише дружина та донечка від колишнього шлюбу.

Вчинком Богдана Олеговича волелюбна Україна ще раз голосно заявила про мужність та відданість своїх громадян.

Так відчайдушно стати на захист рідної держави зможе лише та людина, яка бачила справжнє обличчя жорстких реалій і усвідомлює найголовніші цінності цього життя. Адже адаптовані до ударів долі завжди б’ють першими.

Юлія ШПАЧИНСЬКА,

студентка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені