Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Подорожуємо по Україні з «АТБ»: як вінницькому туристу провести літо яскраво - "Вінниччина"

Подорожуємо по Україні з «АТБ»: як вінницькому туристу провести літо яскраво

Багато хто з нас улітку планує свою відпустку, готує туристичний похід чи поїздку до моря. Останніми роками все більше українців звертають увагу на туристичні визначні пам’ятки, якими багата наша країна, воліючи обирати внутрішній туризм, а не дорогі іноземні курорти. Величезною популярністю традиційно користуються гірські західні регіони України та, звісно ж, морські узбережжя південних областей.

Який би вид відпочинку не вибрав мандрівник, одним із ключових питань, а також основною статтею витрат стане харчування. З одного боку, воно повинно бути якісним і безпечним (перша літня спека вже поступово дає про себе знати). З іншого – максимально ощадливим, особливо якщо йдеться про сімейний відпочинок, який так люблять жителі нашої Вінниці й області.

Цього року чудово провести відпустку, не спустошивши свій сімейний бюджет, традиційно допоможе найбільша за багатьма показниками торговельна мережа країни – «АТБ». Добре знайомі жителям Вінниці комфортні супермаркети «АТБ» сьогодні відкриті практично в кожному куточку України:  і на південних курортах, і в привабливих для туристів західних областях. Компанія вже більш як п’ять років проводить активне освоєння цих регіонів. З 2016 року на півдні та заході країни було відкрито 72 інноваційних магазини «АТБ». У планах корпорації на 2021-й звести тут ще десять комфортних сучасних маркетів. Важливо, що нові дискаунтери з’являються як у великих містах обласного значення, таких як наша Вінниця, так і в невеликих курортних селищах. Це допомагає безперебійно забезпечувати безліч українських мандрівників звичними, гарантовано свіжими продуктами харчування і товарами першої необхідності за максимально доступними цінами.

Щоліта в магазинах «АТБ» з’являється великий вибір товарів так званого сезонного асортименту. Тут за мінімальними цінами можна купити практично все, що може стати в пригоді для відпочинку на морському узбережжі або для туристичного походу. У супермаркетах торговельної мережі сьогодні представлено більш ніж 3,5 тисячі найменувань продукції, якість якої підтверджується міжнародними сертифікатами. До питання контролю якості в «АТБ» залучили найуважнішого та найсуворішого ревізора — більш як чотири мільйони покупців. У компанії створили багаторівневу систему контролю якості європейського зразка – регулярно проводять суворі внутрішні перевірки (планові та позапланові). Більше тисячі товарів щомісяця беруть з прилавків магазинів, аби спрямувати до лабораторій для ретельної експертизи.

Вартість будь-якого товару в «АТБ», у тому числі й у нашій Вінниці,  завжди нижча за середньоринкову на 10–15%. Компанія заробляє не на націнці, а на колосальних обсягах продажів. Постійні акції («Товар тижня», «Товар дня» тощо) дозволяють клієнтам мережі заощаджувати на купівлі продуктів до 40–50%. Це стосується й продукції українських виробників, й імпортних делікатесів. Важливо розуміти, що досягають такої економії не через нижчу якість. Можливість системно заощаджувати «АТБ» надає клієнтам  завдяки принциповому правилу працювати з виробниками без посередників. Компанія володіє солідним власним парком вантажних авто (7 колон), мультитемпературними складськими центрами європейського зразка й однією з найбільш розвинених логістичних інфраструктур у країні. Це дозволяє управляти товаропотоком, проводити планування поставок у кожен магазин «АТБ». На цей час мережа налічує 1230 маркетів  у 318 населених пунктах країни. Охоплені всі 24 області України, включаючи й нашу Вінницьку

 При цьому компанія активно впроваджує інновації та клієнтські сервіси. Торік відкрили перший у країні інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. Також запустили сервіси попереднього замовлення й оперативної кур’єрської доставки продуктів через службу Glovo (у 28 населених пунктах). Випущено пластикову платіжну картку АТБ-Pay, що об’єднала всі переваги картки Visa Gold. Вона максимально зручна для використання та безкоштовна для здійснення будь-яких транзакцій. Власники таких карток одержують безпрецедентну знижку в магазинах «АТБ»,  а також  право участі в щомісячних розіграшах призів і подарунків, серед яких побутова техніка, електроніка і т. д. Цього року готують створення власного мобільного додатка «АТБ».

Переваги магазинів «АТБ» у курортних і туристичних містах країни складно переоцінити, оскільки вони не тільки дають можливість відпочивальникам якісно харчуватися, але й дозволяють заощаджувати значні суми. 

;

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені