Подружжя захищає Україну

Пліч-опліч боронять рідну землю від окупантів Тетяна та Богдан Тюріни. Щойно в країні оголосили загальну мобілізацію, пара без вагань поповнила лави Нацгвардії Тепер служать в одній частині, що дислокується у Вінниці.

Богдан гранатометник, а Тетяна медик. Чоловік уже має військовий досвід. У 2015 році боєць Нацгвардії пройшов усі жахи війни на Донбасі. Та після кількох років мирного життя нині знову в строю. Тому що, каже, потрібна перемога.

«До нас прийшло лихо, і ми сказали: «Ніхто, окрім нас». Не слухали вмовляння батьків: «Не йдіть самі, вас покличуть». Ми йдемо боронити свою землю, бо вороги прийдуть до нас», – сказав Богдан Тюрін.

Захищати Україну пішла і його 26-річна дружина Тетяна, вона за фахом лікар, працювала за кордоном. Нині залишила власний бізнес та взяла в руки зброю. Відважна вінничанка готова під ворожими кулями рятувати поранених.

«Треба Батьківщину захищати. Без медиків на війні ніяк. Оскільки ми з чоловіком всюди разом, я вирішила пліч-о-пліч з коханим йти на війну – надавати першу невідкладну медичну допомогу. Ми усі повинні об’єднатися та спровадити чужинців туди, звідки вони прийшли. Жодним метром української землі не поступитися», – переконана Тетяна Тюріна.

Фото з фейсбук-сторінки в/ч 3008 Національної гвардії України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені