Подільський регіональний центр онкології, що у Вінниці, працює

Лікарі надають необхідну допомогу та консультації усім пацієнтам із онкодіагнозом.

Так, в ПРЦО  проводяться оперативні втручання і такі життєво необхідні онкопацієнтам  хіміотерапія та променева терапія. Хворі, яким необхідна госпіталізація, залишаються у стаціонарі лікарні. Пацієнти, які розпочали лікування в лікарнях в інших регіонах України, можуть продовжити його у Подільському онкоцентрі. Більше того, до нас вже  прибувають хворі з Чернігівської, Київської, Харківської та Житомирської областей.

 «Сьогодні майже всі наші працівники на місці, працюють. Ми не переставали  і не перестанемо допомагати хворим, які наразі ведуть боротьбу проти раку. У  нас можуть отримати і вже отримують необхідну медичну допомогу  усі пацієнти з онкологічним діагнозом. Це і вінничани,  і ті, хто приїхав на Вінниччину з інших областей  через бойові дії, а також онкохворі, які  рятуються від війни і транзитом їдуть через Вінницю. Звертатися можна з електронним направленням, паперовим і  взагалі без направлення, маючи на руках паспорт громадянина нашої держави. Бажано мати виписки, які підтверджують попереднє лікування», – зазначив головний лікар Подільського регіонального центру онкології Володимир Шамрай.

Щодо операцій, то їх онкоцентр проводить всім хворим з онкологічною патологією.

«У більшості випадків онкохворим проводиться комбіноване і комплексне лікування, яке включає хіміотерапію, променеву терапію, оперативне втручання. Зупиняти його не можемо чи відтермінувати на довгий строк. Медикаментами, які входять до Національного переліку, Подільський онкоцетр  забезпечений», – зазначив Володимир Шамрай.

Контактний телефон для пацієнтів з інших регіонів 098 6392505 – Світлана Олександрівна.

 Для безпеки, зручності і оперативності надання онкологічної допомоги в Подільському регіональному центрі онкології працює  кол-центр. Номери телефонів стаціонарний: (0432)65-52-71, мобільні: 067-45-52-460 (Київстар), 050-01-05-805 (Vodafone).  Однак  звертатися можна і без попереднього запису.

Адреса: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 84.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені