Польські автобуси на варті «Маріуполя»

Польські автобуси обслуговуватимуть вінницький центр “Я-Маріуполь”

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” та Polish American Freedom Foundation, незалежний некомерційний приватний фонд і один із партнерів Маріупольська міська рада у розробці концепції відновлення “Mariupol: Reborn”, передали чотири автобуси з Польщі до України, повідомляє vitatv.com.ua.

Автобуси безоплатно надало комунальне підприємство міста Явожно (Польща). Вони посилять роботу центрів “Я-Маріуполь”. Проєкт USAID підтримав процес передачі: забезпечив комунікацію між сторонами, підготував документи для митниці, їх переклад, а також консультував щодо варіантів доставки транспортних засобів.

– Ці автобуси ми будемо використовувати для гуманітарних потреб центрів “Я-Маріуполь”, – повідомив заступник Маріупольського міського голови Сергій Орлов. – Цим транспортом вже перевозимо маріупольців у наших найбільших центрах Вінниці, Києва, Львова, Одеси та інших великих містах на освітні, культурні, розважальні, туристичні заходи. Також автобусами будемо доставляти маріупольців на літній оздоровчий відпочинок до таборів на Вінниччині та у Моршині. Зараз авто обслуговує комунальне підприємство Маріупольське ТТУ, після звільнення міста від російських окупантів заберемо цей транспорт із собою до Маріуполя.

У рамках цієї ініціативи Маріупольська міська рада загалом отримала десять міських автобусів, частина з них розподілена між центрами “Я-Маріуполь”. Центри відкриті у Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Калуші, Києві (два центри), Кропивницькому, Кривому Розі, Львові, Одесі, Рівному, Тернополі, Ужгороді, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях. У них надають допомогу понад 56 тисячам маріупольців, допомагають повернутися до нормального життя, отримати роботу, житло, матеріальну та психологічну підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені