Помешкання з терасою – за 72 години!

Коли Україною покотилася слава про будівельні винаходи нашого земляка-вінничанина Анатолія Скорбача, який родом з барських країв, вирішив у нього особисто уточнити, як визріла ідея спробувати фактично лише за три доби встановити будиночок з попередньо підготовлених для цього матеріалів.

– Не просто будиночок, а будиночок з терасою, – наголосив Анатолій Павлович. – Бо якщо без неї, то можна справитись і за 48 годин. Наше деревообробне підприємство розташоване у Вінниці неподалік 2-ої міської лікарні. Маємо запатентовані винаходи натяжного паркету, який експортуємо, зокрема, у США, де він отримав найвищі оцінки. Цей же паркет у разі додаткового замовлення встановлюємо і в екологічних, енергозберігаючих будиночках, над вдосконаленням технології спорудження яких  працюємо постійно.

Основним будівельним матеріалом є висушене й оброблене імпортним захистом дерево, бруси якого загоняться в суцільні замки за допомогою нагеля. Перші такі наші споруди вже з’явились у Буковелі. У цехах же працюємо над черговою «порцією» заготовок. Якості досягнуто – ніде щілинки, аби лезо бритви пролізло, а тепер ще й стараємось прискорити підготовчі роботи. Прагнемо зробити так, щоб порівняти їх у часі. Тобто якщо за 72 години будуємо, то за стільки ж – підготувати будівельні матеріали.

Важливо, що не обов’язково залучати професійні будівельні бригади, завдяки наявній інструкції можуть справитись і «любителі». Також не потрібна важка будівельна техніка і наявність лінії електропередач.

З Анатолієм Павловичем ми домовились після цієї замітки опублікувати згодом детальне інтерв’ю на дуже актуальну тему. Адже російські звірі, які вбили безліч наших людей, ще й знесли з лиця землі цілі міста, тому житлова проблема стоїть надзвичайно гостро. Отже, досвід таких винахідників як А. Скорбач, його колег і послідовників заслуговує на всемірне вивчення й поширення.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені