Понад тисяча спортсменів

зібралася у Вінниці на масштабний чемпіонат з ММА

До Вінниці з’їхалася понад тисяча спортсменів з усієї країни, щоб позмагатися у змішаних єдиноборствах. Великий чемпіонат зібрав силачів з Миколаєва, Одеси, Києва, Харкова, Луцька і Дніпра.

Позмагатись торік на рингу дівчатам та хлопцям завадила війна. Однак нині ракетні обстріли вже не стали перепоною для змагань. Адже для кожного спортсмена, який рік готується до бою – такий чемпіонат показник його власної витривалості та мужності.

Організатор цих змагань Ярослав Калетюк розповів, що це дуже масштабний чемпіонат у Вінниці, який важливий для професійних спортсменів та початківців.

– Ми бачимо, що більше тисячі спортсменів приїхало в наше місто, це професіонали, які будуть доводити свої результати і підтверджувати їх саме на цих рингах. Ми підтримуємо наших бійців, тим паче, що дуже багато саме наших професійних спортсменів з нашої федерації знаходяться на передку у зоні бойових дій, – підкреслив Почесний президент федерації змішаних єдиноборств ММА у Вінницькій області, координатор ГО «Ми – Вінничани» у місті Вінниці Сергій Кудлаєнко.

Змагатись та займатись допомагають спортсменам і благодійники. Зокрема змагання відбулось за підтримки агроіндустріальної компанії МХП та громадської організації «Ми – Вінничани» та інших меценатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені