Понад 100 мобільних ремонтних майстерень

упродовж трьох років відновив і передав до війська Вінницький «45-й експериментальний механічний завод».

Наразі підприємство, яке входить до складу Укроборонпрому, самостійно виготовляє 70 відсотків  спецінструменту для танкоремонтних майстерень ТРМ-80Д, майстерень технічного обслуговування МТО-80Д і рухомих ремонтно-зарядних станцій ПРЗС-70Д.

Левова частка цього реманенту, наприклад, спецключі, в Україні ніколи не вироблялася, а оновлювали комплекти завдяки старим запасам із військ або залишкам з машин, які вже не можна експлуатувати. Щоб уникнути потенційного дефіциту та скоротити витрати на закупівлі, працівники підприємства освоїли самостійне виготовлення цієї номенклатури. Наразі завод замінює своїми виробами дві третини загальної кількості спецінструменту. Про це йдеться на сайті Укроборонпрому.

Саме інструментами вінницького виготовлення було укомплектовано ТРМ-80Д, МТО-80Д і ПРЗС–70Д, які фахівці підприємства капітально відремонтували та передали Міністерству оборони України у першому кварталі поточного року. Крім того, замінено двигуни цих машин, що дає змогу підвищити їхню загальну надійність і зменшити витрати пального.

Варто додати, що у січні–березні «45 експериментальний механічний завод» відремонтував та передав до Міноборони армійські паливозаправники АЦ-10-260.

Майстерні, ПРЗС та паливозаправники у першому кварталі підприємство відновило якісно та у встановлений термін.

У поточному році завод планує розпочати ремоторизацію окремих видів військової техніки: заміну застарілих двигунів радянського зразка на сучасні німецькі агрегати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені