Пообіцяла – і спортінвентар вже є!

Минулого тижня в ліцеї села Котюжани побувала народний депутат України Лариса Миколаївна Білозір. Педагогічний колектив зустрів пані Ларису як доброго друга, адже приїздить вона до нас не вперше. Маленьке село з одвічними проблемами, здавалося, не потрібне уже нікому, тим більше в умовах війни, але завдяки відповідальній роботі народного депутата ми мали змогу висвітлити проблеми, які стосуються нашого закладу.

Ліцей має давню і строкату історію, яка бере початок ще з кінця 18 століття. Зараз директором закладу працює Ганна Іванівна Арнаут, яка очолює наймолодший у Мурованокуриловецькій громаді колектив, де середній вік педагогів складає 35 років. Вчителі активні та енергійні, тому постійно докладають зусиль для вдосконалення свого місця роботи. На жаль, власними руками всього не побудуєш, тому потрібна підтримка та сприяння держави або меценатів. Лариса Миколаївна не вперше допомагає із матеріальною базою для ліцею, за що їй вдячні всі наші односельчани. Актуальними залишаються ще досить багато питань, але найбільш важливим – облаштування спортивного майданчика для дітей 1-11 класів. Здоровий спосіб життя, патріотичне виховання та індивідуальний підхід до навчання – це основні принципи школи.

Ми вдячні пані Ларисі за розуміння, турботу, вміння не лише вислухати, а ще й оперативно надати допомогу. Сучасний спортивний інвентар для спортивного майданчика був придбаний уже наступного дня!

Свого часу громада нашого села найактивніше підтримувала Ларису Білозір на виборах, тому що таких відповідальних, розумних та свідомих людей дуже бракує в нашій країні. Не словом, а ділом підтверджує свою роботу народна депутатка – люди задоволені своїм вибором. Всією громадою бажаємо Ларисі Миколаївні вдалих проєктів, творчої наснаги, міцного здоров’я та звершень у нових починаннях!

Ірина Пивоварова,

вчителька української мови

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені