Поповнення в амбулаторії

Днями в Уланівській територіальній громаді в місцевій амбулаторії запустили роботу УЗД-кабінету. Апарат придбали в рамках затвердженої програми сільської ради за гроші бюджету громади. Прийом здійснюватиме лікар-узіст з Хмільника Леонід Любасюк.

У спеціалізованому кабінеті можна буде зробити такі обстеження: ультразвукове дослідження вагітних, органів черевної порожнини, передміхурової залози, обстеження молочних залоз, органів калитки. Також можна буде провести дослідження нирок та сечового міхура, перевірити органи малого тазу (гінекологія) та щитовидної залози. Вартість досліджень для населення прийнятна та коливається від 100 до 200 грн за процедуру. Лікар прийматиме по суботах з 8 до 15 год.

Безкоштовно обстеження зможуть отримати жителі уланівської громади, а саме: учасники війни та бойових дій, особи з інвалідністю 1,2 груп, діти-інваліди, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни (в тому числі з числа учасників ООС) та особи, постраждалі від аварії на ЧАЕС 1-3 категорії. Багатодітні сім’ї отримуватимуть знижку в розмірі 50% від вартості процедури.

Керівництво громади в особі голови Олександра Гоцуляка також вивчає попит на апарат для дослідження роботи серця, і якщо така потреба виникне у багатьох мешканців громади, то запланують і його купівлю.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені