Посадив алею з нагоди ювілею

Олег Чорногуз – письменник і журналіст, автор популярних сатиричних романів, багаторічний редактор журналу «Перець» і директор видавництва «Радянський письменник», лауреат численних мистецьких премій, заслужений діяч мистецтв України – відзначив свій 85-річний ювілей. Святкування відбулось досить оригінально: у рідному селі Іванів Олег Федорович висадив алею декоративних яблунь.

«Саджали алею рідкісних дерев на честь ювіляра і світлої пам’яті його коханої дружини Лідії, – розповів голова обласної письменницької організації Вадим Вітковський. – Кожне дерево матиме пам’ятну бірку з іменем того, хто його посадив, є там і моє, що його ми посадили разом з Олегом Федоровичем, є також дерева Михайла Сидоржевського, Світлани Василюк, Андрія Стебелєва, Валентини Сторожук-Буздиган, Жанни Дмитренко… Зараз 85-літній планетарний письменник, дякувати Богові, у доброму здоров’ї і натхненно будує у рідному селі ошатний «Лідин Дім», у пам’ять про спочилу дружину, де планує облаштувати родинний літературний музей».

А ще цього дня Олегові Чорногузу було присвоєно звання Почесного громадянина Іванівської громади – тієї, в якій народився та провів дитинство і в якій мешкає зараз. Нагрудний знак і відповідне посвідчення йому вручив Іванівський сільський голова Михайло Кулик.

Щирі вітання земляків і шанувальників з усього світу розчулили ювіляра до сліз. Але про свою «круглу дату» патріарх української літератури Олег Чорногуз не міг не пожартувати. Каже, що йому лише 58 – якщо читати цифри навпаки.

Юрій СЕГЕДА

Фото з фейсбук-сторінки Вадима Вітковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені