Потрібен бронеавтомобіль!..

– Я вижив… Я в госпіталі, зі мною вже все добре, але хлопця, який мене вивіз з поля бою, вбили… Я пообіцяв собі, що повернусь назад до хлопців з броньованою машиною. Прошу… Ніхто більше не повинен вмирати з тих, хто доставляє «200»-тих і «300»-тих. Це свята справа. Допоможіть нашому батальйону отримати таке авто.

Наші організації «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» та  ГО «VinnSolard»  «ВіннСолард» об’єднались, щоб допомогти з покупкою броньованого авто для бійців 118 бригади 156 батальйону.

На сьогодні люди надіслали на нашу окрему карту майже 18 тис. грн. Всім дякуємо від імені наших відважних бійців з передової, які з нетерпінням чекають на «ластівку-рятівницю».

До цього ми зібрали у вигляді благодійних внесків на карту і під час Благодійного туру «Доброго вечора, ми з України!» в Польщі вже 5,5 тис. євро. Ще трохи – і ми всі разом зберемо потрібних 8 тис. євро!

Не можна втомлюватись! Війна продовжується, долучайтесь до збору коштів на благородну справу.

Там, на передовій, пекло – багато поранених і, на жаль, полеглих. Їх треба вивозити з поля бою в безпечному транспорті, водії мають бути теж захищеними.

Давайте допоможемо зберегти життя наших синів, братів і батьків, як вони бережуть наші життя!

Номер картки «ПриватБанк» 5168 7427 2440 2585 Маліновська Ольга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені